Listed today
大字御代田, Miyota, Nagano Prefecture 389-0206, Japan
¥56,500 / month
5 minutes walking distance to Sessou Park, 4 minutes drive to a Seiyu Store
Property type
apartment
Rooms
3
Size
53 m²
Price
¥56,500
Price per m²
¥1066
The listing is located at 大字御代田, Miyota, Nagano Prefecture 389-0206, Japan
Loading map