Listed today
佐八保育園, Route Ise-Nantou, Souchicho, Ise, Mie Prefecture 516-0037, Japan
¥36,400 / month
Peaceful environment and rural landscape near Miyagawa.
Peaceful environment and rural landscape near Miyagawa.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
53 m²
Price
¥36,400
Price per m²
¥687
The listing is located at 佐八保育園, Route Ise-Nantou, Souchicho, Ise, Mie Prefecture 516-0037, Japan
Loading map