江端町六丁目, Obu, Aichi Prefecture 474-0035, Japan
¥63,300 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
53 m²
Price
¥63,300
Price per m²
¥1194
The listing is located at 江端町六丁目, Obu, Aichi Prefecture 474-0035, Japan
Loading map