Listed today
新宿町二丁目, Kawagoe, Saitama Prefecture 350-0046, Japan
¥73,000 / month
Please also visit our homepage to see more options.
Please also visit our homepage to see more options.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
48 m²
Price
¥73,000
Price per m²
¥1521
The listing is located at 新宿町二丁目, Kawagoe, Saitama Prefecture 350-0046, Japan
Loading map