Listed today
宇部興産専用道路, 大字際波, Ube, Yamaguchi Prefecture 759-0207, Japan
¥32,200 / month
Located near Ube city Multi-Purpose Hall.
Located near Ube city Multi-Purpose Hall.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
53 m²
Price
¥32,200
Price per m²
¥608
The listing is located at 宇部興産専用道路, 大字際波, Ube, Yamaguchi Prefecture 759-0207, Japan
Loading map