Listed today
夜半寺, Tsuyama, Okayama Prefecture 708-1125, Japan
¥41,900 / month
Outstanding location right next a bus stop
Outstanding location right next a bus stop
Property type
apartment
Rooms
3
Size
53 m²
Price
¥41,900
Price per m²
¥791
The listing is located at 夜半寺, Tsuyama, Okayama Prefecture 708-1125, Japan
Loading map