Listed today
Bizen, Okayama Prefecture, Japan
¥30,300 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
53 m²
Price
¥30,300
Price per m²
¥572
The listing is located at Bizen, Okayama Prefecture, Japan
Loading map