Listed today
Toyohama-cho Wada, Kan-onji, Kagawa Prefecture 769-1603, Japan
¥36,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
53 m²
Price
¥36,000
Price per m²
¥679
The listing is located at Toyohama-cho Wada, Kan-onji, Kagawa Prefecture 769-1603, Japan
Loading map