Listed yesterday
Zenmyoji, Wakayama, Wakayama Prefecture 640-8511, Japan
26,600 ¥ / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
42 m²
Price
26,600 ¥
Price per m²
633 ¥
Zenmyoji, Wakayama, Wakayama Prefecture 640-8511, Japan
Loading map