Listed today
Namikicho, Ibaraki, Osaka Prefecture 567-0826, Japan
¥126,200 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
65 m²
Price
¥126,200
Price per m²
¥1942
The listing is located at Namikicho, Ibaraki, Osaka Prefecture 567-0826, Japan
Loading map