Listed today
美しが丘二丁目, Yotsukaido, Chiba Prefecture 263-0003, Japan
¥171,100 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
123 m²
Price
¥171,100
Price per m²
¥1391
The listing is located at 美しが丘二丁目, Yotsukaido, Chiba Prefecture 263-0003, Japan
Loading map