Listed today
Mihama 2-chome, Chatan, Okinawa Prefecture 904-0103, Japan
¥155,170 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
66 m²
Price
¥155,170
Price per m²
¥2351
The listing is located at Mihama 2-chome, Chatan, Okinawa Prefecture 904-0103, Japan
Loading map