Listed today
Biimata, Nago, Okinawa Prefecture 905-8540, Japan
¥89,224 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
67 m²
Price
¥89,224
Price per m²
¥1332
The listing is located at Biimata, Nago, Okinawa Prefecture 905-8540, Japan
Loading map