Okubo 2, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥441,843 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
84 m²
Price
¥441,843
Price per m²
¥5260
The listing is located at Okubo 2, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map