Listed today
美しが丘一丁目, Yotsukaido, Chiba Prefecture 284-0044, Japan
¥155,000 / month
BD Description
BD Description
Property type
apartment
Rooms
3
Size
90 m²
Price
¥155,000
Price per m²
¥1722
The listing is located at 美しが丘一丁目, Yotsukaido, Chiba Prefecture 284-0044, Japan
Loading map