Listed today
北原一丁目, Asaka, Saitama Prefecture 351-0033, Japan
¥190,330 / month
★Brand New House ★ Free Car Parking
★Brand New House ★ Free Car Parking
Property type
apartment
Rooms
3
Size
84 m²
Price
¥190,330
Price per m²
¥2266
The listing is located at 北原一丁目, Asaka, Saitama Prefecture 351-0033, Japan
Loading map