Jinguji 1-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0806, Japan
¥64,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
67 m²
Price
¥64,000
Price per m²
¥955
The listing is located at Jinguji 1-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0806, Japan
Loading map