Listed yesterday
Midori Ward, Saitama, Saitama Prefecture 336-0926, Japan
¥196,000 / month
BD Description
BD Description
Property type
apartment
Rooms
3
Size
87 m²
Price
¥196,000
Price per m²
¥2253
The listing is located at Midori Ward, Saitama, Saitama Prefecture 336-0926, Japan
Loading map