Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-8523, Japan
¥110,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
73 m²
Price
¥110,000
Price per m²
¥1507
The listing is located at Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-8523, Japan
Loading map