Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0953, Japan
¥32,000 / month
インターネット無料設備あり
インターネット無料設備あり
Property type
apartment
Rooms
1
Size
21 m²
Price
¥32,000
Price per m²
¥1524
The listing is located at Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0953, Japan
Loading map