富ケ丘四丁目, Tomiya, Miyagi Prefecture 981-3352, Japan
¥44,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
31 m²
Price
¥44,000
Price per m²
¥1419
The listing is located at 富ケ丘四丁目, Tomiya, Miyagi Prefecture 981-3352, Japan
Loading map