Listed 3 days ago
Takasou Mokko Building, 東七番丁, Miyagino Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-8487, Japan
¥104,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
48 m²
Price
¥104,000
Price per m²
¥2167
The listing is located at Takasou Mokko Building, 東七番丁, Miyagino Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-8487, Japan
Loading map