Tsuda-honcho 4-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
¥42,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
50 m²
Price
¥42,000
Price per m²
¥840
The listing is located at Tsuda-honcho 4-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
Loading map