Shibuya Sakura Stage SAKURA Tower, Shibuya Sakura Stage, Shibuya, 150-0031, Japan
¥190,000 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
¥190,000
Price per m²
¥7600
The listing is located at Shibuya Sakura Stage SAKURA Tower, Shibuya Sakura Stage, Shibuya, 150-0031, Japan
Loading map