unnamed road, Moto-Asakusa 4-chome, Taito, 111-0041, Japan
¥117,000 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
¥117,000
Price per m²
¥4680
The listing is located at unnamed road, Moto-Asakusa 4-chome, Taito, 111-0041, Japan
Loading map