Chūō Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 810-0012, Japan
¥80,000 / month
弊社は直営店20店舗以上!
弊社は直営店20店舗以上!
Property type
apartment
Rooms
1
Size
33 m²
Price
¥80,000
Price per m²
¥2424
The listing is located at Chūō Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 810-0012, Japan
Loading map