Higashiueno 6-chome, Taito, Tokyo 110-8766, Japan
¥205,000 / month
191戸
191戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
41 m²
Price
¥205,000
Price per m²
¥5000
The listing is located at Higashiueno 6-chome, Taito, Tokyo 110-8766, Japan
Loading map