Higashi-Kanda 1-chome, Chiyoda, Tokyo 101-0032, Japan
¥153,000 / month
134戸
134戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
27 m²
Price
¥153,000
Price per m²
¥5667
The listing is located at Higashi-Kanda 1-chome, Chiyoda, Tokyo 101-0032, Japan
Loading map