Listed today
Wakaba Ward, Chiba, Chiba Prefecture 264-0002, Japan
¥169,000 / month
BD Description
BD Description
Property type
apartment
Rooms
4
Size
103 m²
Price
¥169,000
Price per m²
¥1641
The listing is located at Wakaba Ward, Chiba, Chiba Prefecture 264-0002, Japan
Loading map