Kamisugiyama Junior High School, 1, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-0011, Japan
¥155,000 / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
133 m²
Price
¥155,000
Price per m²
¥1165
The listing is located at Kamisugiyama Junior High School, 1, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 980-0011, Japan
Loading map