(仮称) 仙台 THE GRAND SKY 建設工事, Miyagino Ward, Sendai, Miyagi Prefecture, Japan
¥73,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
30 m²
Price
¥73,000
Price per m²
¥2433
The listing is located at (仮称) 仙台 THE GRAND SKY 建設工事, Miyagino Ward, Sendai, Miyagi Prefecture, Japan
Loading map