Listed today
South Korea, Gyeonggi Yangju 옥정신도시 Okjeong-ro 7-gil, 11468
₩1,400,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
85 m²
Price
₩1,400,000
Price per m²
₩16471
The listing is located at South Korea, Gyeonggi Yangju 옥정신도시 Okjeong-ro 7-gil, 11468
Loading map