unnamed road, Toyama, Shinjuku, 160-8484, Japan
¥239,000 / month
27戸
27戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
39 m²
Price
¥239,000
Price per m²
¥6128
The listing is located at unnamed road, Toyama, Shinjuku, 160-8484, Japan
Loading map