Takekuma 2-chome, Iwanuma, Miyagi Prefecture 989-2459, Japan
¥75,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
67 m²
Price
¥75,000
Price per m²
¥1119
The listing is located at Takekuma 2-chome, Iwanuma, Miyagi Prefecture 989-2459, Japan
Loading map