osaka-hiraoka-nara line, Tezukayama 6-chome, Nara, Nara Prefecture 631-8501, Japan
¥54,000 / month
【ペット飼育可能物件】
【ペット飼育可能物件】
Property type
apartment
Rooms
4
Size
90 m²
Price
¥54,000
Price per m²
¥600
The listing is located at osaka-hiraoka-nara line, Tezukayama 6-chome, Nara, Nara Prefecture 631-8501, Japan
Loading map