Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 984-0051, Japan
¥69,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
¥69,000
Price per m²
¥2226
The listing is located at Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 984-0051, Japan
Loading map