Listed today
岩本町一丁目, Suitengu-dori, Iwamotocho 1-chome, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
¥175,000 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
¥175,000
Price per m²
¥6034
The listing is located at 岩本町一丁目, Suitengu-dori, Iwamotocho 1-chome, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
Loading map