Tsukudocho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥325,000 / month
5戸
5戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
42 m²
Price
¥325,000
Price per m²
¥7738
The listing is located at Tsukudocho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map