Waseda Tsurumaki cho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥150,000 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
38 m²
Price
¥150,000
Price per m²
¥3947
The listing is located at Waseda Tsurumaki cho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map