Koizumicho, Mito, Ibaraki Prefecture 311-1235, Japan
¥140,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
99 m²
Price
¥140,000
Price per m²
¥1414
The listing is located at Koizumicho, Mito, Ibaraki Prefecture 311-1235, Japan
Loading map