356-362 King Street, West Melbourne VIC 3003, Australia
A$1,781 / month
Property type
student apartment
Rooms
1
Size
18 m²
Price
A$1,781
Rental period
Unlimited
Available from
11-12-2026
Price per m²
A$99
The listing is located at 356-362 King Street, West Melbourne VIC 3003, Australia
Loading map