Ekinishi Honmachi 3, Kanazawa, Ishikawa Prefecture, Japan
¥160,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
72 m²
Price
¥160,000
Price per m²
¥2222
The listing is located at Ekinishi Honmachi 3, Kanazawa, Ishikawa Prefecture, Japan
Loading map