unnamed road, Eitai 1-chome, Koto, 135-0034, Japan
¥173,000 / month
37戸
37戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥173,000
Price per m²
¥6654
The listing is located at unnamed road, Eitai 1-chome, Koto, 135-0034, Japan
Loading map