ホテル スカイ, Kiyosuna Ohashi-dori, Higashi Kasai 6, Edogawa, 134-0084, Japan
¥230,000 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
61 m²
Price
¥230,000
Price per m²
¥3770
The listing is located at ホテル スカイ, Kiyosuna Ohashi-dori, Higashi Kasai 6, Edogawa, 134-0084, Japan
Loading map