Listed today
Kitazakae 3, Urayasu, Chiba Prefecture 279-0002, Japan
¥67,000 / month
68戸
68戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥67,000
Price per m²
¥3526
The listing is located at Kitazakae 3, Urayasu, Chiba Prefecture 279-0002, Japan
Loading map