2 rooms house of 70m² in Hobro

Havnegade, 9500 Hobro, Denmark

5,422 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Afdelinger

Afdelingen består af 6 boliger, hvoraf de er opført i 1981 og 2 i 1987. Boligerne har eget udhus og ligger i Stenild, med ca. 5 km. til skole, børnehave og supermarked. Bemærk, at alle huslejepriser mv. er vejledende og boligerne kan indeholde individuelle forbedringer som ikke er anført.

Property type

house

Rooms

2

Size

70 m²

Price

5,422 kr

Price per m²

77 kr

Map

The listing is located at Havnegade, 9500 Hobro, Denmark

Loading map