2 rooms apartment of 68m² in Motala

Råssnässkolan, Råssnäsvägen, 591 73 Motala, Sweden

6,737 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

Agneshögsgatan 63 B

Hyresgästerna uppskattar lugnet, grönskan och närheten till bad. Det finns allt för både gamla och unga. Speciellt omtyckt är Gustavsviksparken med sin lugna park, aktivitetspark och gröna park. Närhet till Nordens största insjöbad, Varamon och fritidsområdet Råssnäs med fina badplatser. Här finns även småbåtshamn och motionsspår. Gustavsvik består till största delen av trevåningshus med inglasade balkonger. Det finns goda bussförbindelser, cykelbanor och affärer. Många av lägenheterna är i markplan.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

68 m²

Price

6,737 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Price per m²

99 kr

Map

The listing is located at Råssnässkolan, Råssnäsvägen, 591 73 Motala, Sweden

Loading map