Avenida 5, 77762 Tulum, ROO, Mexico
$23,000 / month
Aldea Savia G58
Aldea Savia G58
Property type
apartment
Rooms
2
Size
135 m²
Price
$23,000
Price per m²
$170
The listing is located at Avenida 5, 77762 Tulum, ROO, Mexico
Loading map