Avenida Almirante Brown 6247, Villa Setúbal, Santa Fe, Argentina
$450,000 / month
Piso 1 -
Piso 1 -
Property type
apartment
Rooms
1
Size
57 m²
Price
$450,000
Price per m²
$7895
The listing is located at Avenida Almirante Brown 6247, Villa Setúbal, Santa Fe, Argentina
Loading map