2 rooms apartment of 70m² in Alvesta

Ängagårdsvägen, 342 36 Alvesta, Sweden

7,740 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

alvesta västra, kronoberg

Läs mer hos mäklaren. Rönnedal Rönnedal är ett stort bostadsområde med flera fastigheter och en stor, barnvänlig lekplats samt en fin spontan-idrottsplats. Området runt fastigheterna är grönt och här finns flera planteringar som doftar gott under sommaren. Från Rönnedal har ni gångavstånd till

Property type

apartment

Rooms

2

Size

70 m²

Price

7,740 kr

Price per m²

111 kr

Map

The listing is located at Ängagårdsvägen, 342 36 Alvesta, Sweden

Loading map